Formy płatności

Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia.  Przelew można zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia. Olbrzymia prośba by w tytule przelewu zamieścić nr zamówienia, którego przelew dotyczy. Zdecydowanie ułatwi to identyfikację nadawcy i zamówienia. Dane do przelewu: nr konta: 14 1090 1740 0000 0001 3424 1275; BG - MARKET Rumen Małek-Kolev ; Rozdziele 377/8 , 32-731 Rozdziele.
  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru kurierowi. Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.
  • Karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic
  • ePrzelewy - Płacę z inteligo, mTransfer, MultiTransfer, Przelew24, Przelew z BPH, Płacę z iPKO, Pekao24Przelew, Płacę z Citi Handlowy, PayWay Toyota Bank, MeritumBank Przelew, Płać z BOŚ, Płacę z Alior Bankiem, Millennium - Płatności Internetowe.
  • ePłatności - Deutsche Bank Polska S.A., ING Bank Śląski S.A., Invest Bank S.A., Crédit Agricole , Raiffaisen Bank Polska S.A.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl