O nas

Każdego dnia chodzimy do sklepu, robimy zakupy, przynosimy do domu żywność, ale rzadko zwracamy uwagę na to, co tak naprawdę jemy - dopiero kiedy zdarzy się coś, co każe nam zastanowić się nad światem, który nas otacza, w tym nad naszym zdrowiem, dopiero kiedy uświadamiamy sobie, że nasze problemy mają swoje przyczyny w najbardziej prozaicznych rzeczach, dopiero wtedy zaczynamy przyglądać się temu, co jemy - my i nasza rodzina.

Czasem stajemy także przed wyborem, czy zdecydować się na rozwiązanie szybkie, na krótką metę skuteczne i dające poczucie fałszywego spokoju, czy też przemyśleć wszystko to, co robiliśmy w życiu do tej pory i zdecydować, czy nie nadszedł czas na zmianę, na danie sobie i bliskim szansy na lepsze życie, nawet jeśli na początku wydawać się może, że ta droga jest tak wyboista i pełna wyrzeczeń.

Można iść drogą łatwą, można nie zmieniać niczego, nie zastanawiać się zbyt długo, nie wnikać zbyt głęboko, nie starać się zrozumieć tego, co naprawdę jemy - i co definiuje nasze życie, nasze samopoczucie, odporność, jakość tego życia w stopniu znacznie większym niż można by przypuszczać.

Ale można też inaczej, można spróbować zrozumieć, DLACZEGO - dlaczego chorujemy, dlaczego czujemy się słabi, dlaczego nasz organizm nie funkcjonuje tak, jak powinien, mimo że przecież nie robimy teoretycznie niczego, co mogłoby powodować te wszystkie negatywne efekty, przecież żyjemy "zdrowo".

I dopiero wtedy, gdy zrozumienie staje się faktem, nagle otwierają nam się oczy - na to wszystko, co do tej pory wygodnie ignorowaliśmy lub woleliśmy nie wiedzieć, jak bardzo szkodzimy sobie sami, kiedy wybieramy łatwą drogę, tę, na której nie interesuje nas, jak to, co jemy w codziennych posiłkach wpływa na wszystkie niemal sfery życia.

My spróbowaliśmy zrozumieć - i efektem jest sklep, na stronie którego gościcie dziś. To, jak bardzo zrozumienie odmieniło nasze życie, to, jak wiele zmieniło się, kiedy spróbowaliśmy rzeczy najprostszej ze wszystkich, JEŚĆ INACZEJ sprawiło, że postanowiliśmy pomóc w zrozumieniu innym.

Zmiana nigdy nie jest prosta - tak wydawało nam się, zanim rozpoczęliśmy ją, a wtedy przekonaliśmy się, że życie można zmienić w sposób banalny, wystarczy dieta, zdrowa dieta, nie odchudzanie się, nie odmawianie sobie wartościowych składników odżywczych dla złudnego poczucia dobrego wyglądu. Dieta zdrowa, oparta na zdrowej żywności, na żywności kupowanej z głową, z dobrych źródeł i o odpowiedniej jakości.

Nasze życie zmieniło się nie do poznania, wstajemy rano z energią i uśmiechem, mamy siłę na cały dzień zmagania się z problemami zwyczajności, a świadomość tego, że wiemy, co dzieje się z naszymi organizmami pozwala nam lepiej żyć, pozwala nam unikać tego, czego unikać powinniśmy, sięgać po to, co daje nam ten właśnie stan.

Nie prowadzimy działalności misyjnej, nie chcemy nikogo przekonywać, że wiemy najlepiej, co w życiu dobre - chcemy tylko pokazać, że warto spróbować zmienić coś, co zmienić najłatwiej, że można w prosty sposób odmienić swoje życie, a jeśli uczynicie to z naszą pomocą, tym bardziej będziemy przekonani, że nasza decyzja o rozpoczęciu działalności "Naturalnej Spiżarni" była słuszna.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl